Koncové chrániče regálových sestav
Koncové chrániče regálových sestavKoncové chrániče regálových sestavKoncové chrániče regálových sestavDalší fotografie

Koncové chrániče regálových sestav

Ve skladovacích provozech jsou regálové sestavy podstatou provozu. Jejich ochrana je proto velmi důležitá. Konce regálových sestav jsou velmi zranitelná místa a jejich ochrana je velmi oblíbený produkt. Naše chrániče jsou instalovány nezávisle na regálovém systému. To zaručuje, že jsou nárazové síly absorbovány a odkloněny chráničem a nepřenáší se na konstrukci regálu.
Chrániče se navrhují tak aby odpovídali rozměrům a hmotnosti manipulační techniky a úrovni nebezpečí, které vyplývá z provozu. Chrániče je možno dodat ve verzi jednoduché a zdvojené. Zdvojená verze má vyšší odolnost, ale především větší výšku potřebnou pro ochranu před manipulační technikou s vyšším těžištěm. Konce chráničů jsou vyrobeny z válcových prvků. Zaoblený hladký tvar poskytuje lepší ochranu konců chráničů, které jsou nejzranitelnější částí chrániče. Výrazná žlutá barva zaručuje výbornou viditelnost chrániče.
© 2012 | toresa s.r.o. - TRANS SPED ELBE CZ s.r.o. | Anatola Provazníka 1339, Rychnov nad Kněžnou | martin.seda@toresa.cz | 736 643 500
 
obsahova