Chrániče regálových patek
Chrániče regálových patekChrániče regálových patekChrániče regálových patekDalší fotografie

Chrániče regálových patek

Ochrana regálových patek je logicky prioritou ochrany regálových systémů. Škody na regálových patkách jsou velmi obtížně a nákladně odstranitelné a poškození nosných prvků regálu může mít za následek případně selhání celého regálového systému. Při špatné ochraně regálu roste riziko zranění nebo i smrtelných úrazů a případné selhání může zasáhnout tvrdě finance podniku.
Naše pružné chrániče přináší celou řadu výhod.
Především tvarovou paměť. Bandáže jsou vyrobeny z materiálu, který ochranné bandáži umožňuje se vrátit zpět do původního tvaru, který měla před nárazem.
Chrániče pomáhají získat regálovým prvkům vlastnosti jinak nežádoucí, jako je pružnost. Při současné značné houževnatosti skeletu chrániče je deformační energie z velké části přenášena kolem chráněného profilu. Současně s tím je náraz rozložen do větší plochy a je tak sníženo riziko deformace regálového profilu a selhání regálu kvůli jeho snížené odolnosti na vzpěr.
Chrániče jsou navrženy tak aby bylo možné je použít na různé typy regálových profilů a libovolně přizpůsobit jejich délku.
© 2012 | toresa s.r.o. - TRANS SPED ELBE CZ s.r.o. | Anatola Provazníka 1339, Rychnov nad Kněžnou | martin.seda@toresa.cz | 736 643 500
 
obsahova